O Pobierowie

Atrakcje Pobierowa :

Dom do góry nogami 

Dom gdzie wszystko jest odwrócone o 180 stopni. Dom jest całkowicie umeblowany w przedmioty codziennego, normalnego użytku także wszystko sprawia piorunujące wrażenie a nasze zmysły wariują, kompletnie zmienia się poczucie równowagi.
Papugarnia:
papugi latają tam swobodnie, niczym niezwykłym nie są sytuacje, kiedy siadają turystom na ramieniu. Jest też możliwość karmienia papug zakupionym w specjalnym sklepiku pokarmem. W tym kolorowym, hałaśliwym  gronie znajdują się ary, żako, kakadu i inne, cudne okazy.
Dom Ewy Braun
Na końcu ulicy Grunwaldzkiej znajduje się drewniany domek, wokół którego przez lata narosło wiele opowieści. Według przekazów, domek letniskowy zamieszkiwany był przez kochankę, a później żonę Adolfa Hitlera – Ewę Braun.

Tak naprawdę, nie ma żadnych pisemnych dowodów na to, by wódz III Rzeszy faktycznie odwiedzał w tym miejscu swą wybrankę. Można jednak natrafić na informacje, że we wspomnianym domu, Ewę wizytował marszałek niemieckiego lotnictwa – Hermann Goring, który mieszkał w pobliskim Międzywodziu i doglądał położone w okolicy lotnisko.

Na chwilę obecną, dom jest mocno zdewastowany i można go oglądać wyłącznie z zewnątrz. Od wielu lat stoi bowiem pusty.

W oddalonym o kilka kilometrów Rewalu możemy przejść się aleja róż i zakochanych dochodząc do pięknego tarasu widokowego, z którego rozpościera się widok na plaże i morze.

Symbolem Rewala jest pomnik Rybaka. A w letnie wieczory w amfiteatrze odbywają się imprezy muzyczne i teatralne.

Z Rewala przejedziemy się w podróż do Niechorza  kolejka wąskotorowa

Dla najmłodszych są przygotowane atrakcje w parku wieloryba .

Tuż obok Rewala znajduje się Trzęsacz ,gdzie na wysokim klifie zobaczymy pozostałości po neogotyckim kościele pw miłosierdzia Bożego

Dla lubiących widok rozległego po horyzont morza warto wybrać się na platformę widokowa

Każdy mały i duży znajdzie coś dla siebie.

Warto wspomnieć ze na wybrzeżu rewalskim jest zlokalizowana sieć ścieżek rowerowo biegowych oraz obiektów sportowych  wiec osoby aktywne nie będą się nudziły

ZAREZERWUJ DOMEK