Regulamin

REGULAMIN REZERWACJI ORAZ KORZYSTANIA Z OBIEKTU „DOMKI LETNISKOWE PINIA”

Niniejszy regulamin określa zasady dokonywania rezerwacji oraz korzystania z domków letniskowych zlokalizowanych przy ulicy Szczecińskiej 2 w Pobierowie.

Rezerwacji można dokonać za pośrednictwem strony internetowej www.pobierowo-wakacje.pl wypełniając formularz kontaktowy i akceptując regulamin obiektu.

Usługa rezerwacji jest bezpłatna i polega na wypełnieniu formularza kontaktowego oraz wpłacie zadatku w kwocie 500 zł na poczet usługi najmu po potwierdzeniu przez obiekt informacji o dostępności miejsc w wybranym przez Klienta terminie i otrzymaniu przez niego danych do dokonania przelewu. Na wpłatę czekamy 72 godziny od momentu potwierdzenia dostępności miejsc.

Wypełniając dane w formularzu kontaktowym należy podać dane osobowe ( imię i nazwisko), nr telefonu, ilość osób , które będą znajdowały się w domku letniskowym ( z podziałem na dorosłych i dzieci). Należy obowiązkowo zaakceptować Regulamin Obiektu, co wiąże się z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych podanych w formularzu w celu niezbędnym do nawiązania, zmiany lub rozwiązania Umowy oraz celach marketingowych na zasadach określonych w ustawie z dnia 29 sierpnia 1997 r, o ochronie danych osobowych ( tekst jednolity DZ.U, z 2010 r nr 41 poz.233 ze zm.) i niniejszym Regulaminie.

Regulamin został stworzony aby zapewnić Państwu pełne zadowolenie z wypoczynku a także przekazać informacje na temat zasad obowiązujących na terenie domków letniskowych „Pinia”

Na terenie ośrodka obowiązuje doba hotelowa która rozpoczyna się od godziny 16 w dniu przyjazdu i kończy o 10 w dniu wyjazdu.

Pełną opłatę za pobyt należy uiścić w dniu przyjazdu, wg stawki z cennika znajdującego się na stronie www.pobierowo-wakacje.pl , chyba że właściciel ustali inaczej. Opłatę ponosi się za zgłoszone osoby, jeżeli w domkach znajdować się będą osoby które nie zostały zgłoszone przy dokonywaniu rezerwacji, właściciel zastrzega sobie prawo do naliczenia dodatkowych opłat wg cennika lub zerwania umowy, bez konieczności zwrotu wpłaconego zadatku.

W razie odwołania przyjazdu wpłacony zadatek nie podlega zwrotowi. W przypadku wcześniejszego wyjazdu przewiduje rezerwacja, opłata za niewykorzystana część pobytu nie podlega zwrotowi.

W dniu przyjazdu pobierana jest opłata klimatyczna wg stawki ustalonej przez Urząd Gminy Rewal obowiązującej na dany rok.

W domkach może znajdować się maksymalnie 6 dorosłych osób i 2 dzieci do lat 3.

Domki są wyposażone w 2 sypialnie, w których znajdują się po 2 pojedyncze łóżka i komoda oraz lampki nocne, oraz salonu z aneksem kuchennym w którym znajduje się rozkładana sofa, stół z 4 krzesłami, komoda, szafa, telewizor, wyposażenie kuchni – szafki-naczynia kuchenne dla 6 osób, lodówka, czajnik bezprzewodowy, ekspres do kawy, kuchenka elektryczna. Łazienka z kabiną prysznicowa. Na życzenie Gości udostępniamy zestawy dla najmłodszych- łóżeczko turystyczne, wanienkę, krzesełko do karmienia.

Na wyposażeniu domków znajdują się meble ogrodowe, grill, parawan, suszarka do bielizny.

Goście otrzymują jeden komplet kluczy- w których znajduje się klucz do furtki wejściowej, bramy wjazdowej, drzwi wejściowych do domku oraz blaszkę do czytnika odcinającego prąd w domku. Po wcześniejszym zgłoszeniu jest możliwość otrzymania dodatkowego kompletu kluczy. Zgubienie kluczy wymaga zmiany zamków co obciąża Gości wynajmujących domek.

Na terenie domków znajduje się niestrzeżony ogrodzony parking. Do każdego domku przewidziane jest jedno miejsce parkingowe.

W domkach obowiązuje bezwzględny zakaz palenia tytoniu i przestrzegania ogólnych zasad PPOZ.

Grille, znajdujące się na wyposażeniu domków, należy używać na trawnikach przed domkami z zachowanie zasad PPOZ i po każdorazowym ich użyciu należy je oczyścić. Zabrania się wynoszenia mebli kuchennych na trawnik.

Na terenie ośrodka obowiązuje cisza nocna miedzy godzina 23 a 7 rano.

Wszelkie usterki i niedogodności należy zgłaszać do właściciela telefonicznie lub mailowo.

Nie należy bez zgody właściciela dokonywać żadnych napraw lub zmian w domku.

Z uwagi na usytuowanie domków w lesie sosnowym, mogą następować zakłócenia w odbiorze sygnału telewizyjnego oraz Internetu. Na terenie nie ma bezpłatnej sieci WI-FI.

Przed opuszczeniem domku należy pozamykać okna i drzwi w domku. Właściciel ośrodka nie ponosi odpowiedzialności za kradzież lub zniszczenie rzeczy najemcy domku pozostawionych w domku podczas jego nieobecności.

Właściciel ośrodka nie ponosi odpowiedzialności prawnej i materialnej za uszkodzenie lub kradzież samochodów z parkingu na posesji. Nie prowadzimy depozytu rzeczy.

W trosce o bezpieczeństwo dzieci prosimy aby na terenie ośrodka przebywały pod nadzorem osoby dorosłej.

Akceptujemy zwierzęta, jednak prosimy aby nie były puszczane „wolno” na terenie ośrodka. Za wszelkie szkody dokonane przez zwierzęta odpowiada ich właściciel a szkody w domku podlegają rekompensacie pieniężnej .

Gość wyraża zgodę na przechowywanie i przetwarzanie danych osobowych na potrzeby najmu domków letniskowych zlokalizowanych przy ulicy Szczecińskiej 2 w Pobierowie, zgodnie z ustawa o ochronie danych osobowych( DZ.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami) przez F.H.U Magellan, jako właściciela ośrodka.

Uprzejmie prosimy właścicieli psów o wyprowadzanie swoich pupili poza teren domków letniskowych ,wokoło są ścieżki spacerowe. Proszę aby nie traktować trawnika wokół domków jako wybiegu dla psów . Na terenie psy powinny być na smyczy .
Podczas pobytu w domku letniskowym  proszę o utrzymanie czystości i sprzątanie sierści, udostępniamy odkurzacz na życzenie .
Przy wymeldowaniu sprawdzana jest czystość w domku , w przypadku pozostawienia sierści lub nieczystości po pupilu pobieramy opłatę za sprzątanie 100 zł .

ZYCZYMY UDANEGO POBYU W DOMKACH LETNISKOWYCH „PINIA”